Güncel

Sarıgazi’de haftalık gazete hazırlıkları başladı

Sarıgazi’de bugün (22 Eylül) gerçekleşen gazete toplantısının ardından tüm coşkumuzla 26 Eylül günü yeni bir döneme girecek olan Özgür Gelecek gazetemiz için afiş ve skicter çalışmalarına bugün start verdik.

Gazetemizi tanıtım amaçlı hazırlanan afişler ve skicterleri Demokrasi Caddesi’ne ve Sarıgazi’nin ara sokaklarına yaptık. Sarıgazi halkı, zaman zaman skicterleri yapıştırmada yardım ederek ve zaman zaman da gazetenin haftalık olmasına yönelik sohbet ederek çalışmalarımıza dâhil oldu.

Bu çalışma sırasında YDG’nin de başlayan kampanyası kapsamında hazırlanan afişler de yapılarak çalışma YDG’li yoldaşlarla ortaklaştırıldı.

Sivil polisler, cadde boyunca yaptığımız afişleri “incelemek” amacıyla uzun uzun afişlerin önünde bekledi, afiş ve stickerleri inceleyerek aralarında sürekli konuştular. Anlaşılan gazetemizin haftalık olması onların da ilgisini çekmişti!

Alınan bütün materyallerimizin tükenmesinin ardından yarın yapacaklarımız kararlaştırılıp, “…Çünkü gerçekler devrimcidir” şiarıyla faaliyetimizi sonlandırdık.

 

Sarıgazi Partizan-Sarıgazi YDG

 

sarigazide haftalik icin afis2

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu