Güncel

“Sana söz, gördüğün bütün rüyaları gerçeğe çevireceğiz Berkin”

Gülsuyu: “Sana söz, gördüğün bütün rüyaları gerçeğe çevireceğiz Berkin” şiarıyla Partizan olarak 150 günü aşkın bir süredir Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde umutla uyanmasını beklediğimiz Berkin ELVAN’ın ailesini ziyaret ettik.

Hastane bahçesinde oğlunun yoğun bakımda uyanmasını bekleyen Gülsüm ELVAN’ın yanına giderek, ona sarılıp  acılarını paylaştığımızı ilettik. Gülsüm anamız bizi gördüğünde duygulanarak sevincini hoş geldiniz diyerek dile getirdi.

Gülsüm ana ile yaptığımız sohbette sistemin acımasız, zalim ve katliamcı zihniyetine karşı bilenen kinine ve düşmana karşı nasıl dik duracağını orada bize gösteriyordu. Berkin’in ayağa kalkma duygusuyla ağır yüklü olan anamız “isterse yıllar geçsin biz Berkin’in uyanması için beklemeye devam edeceğiz” dedi.

Bir saatlik sohbetimiz içerisinde biz de Berkin uyandığında gördüğü bütün rüyaları gerçeğe çevireceğiz diyerek Berkin’e söz verdik. Sohbetimizin ardından Berkin’in annesi Gülsüm anayla tekrar görüşmek üzere ziyaretimizi sonlandırdık.

 Doğal muhabir

 

[widgetkit id=394]

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu