GüncelManşet

Partizan’dan düzeltme: “Kent Mitingi için Söğütlüçeşme’de buluşalım”

H. Merkezi: 22 Aralık Pazar günü gerçekleşecek Kent Mitingi için daha önce Numune Hastanesi önü diye açıklama yapan Partizan, düzeltme yaparak 22 Aralık’ta Kent Mitingi için Kadıköy-Söğütlüçeşme kolunda olacağını açıkladı.

22 Aralık Pazar günü Kent Hareketleri, Forumlararası Kentsel Dönüşümle Mücadele Çalışma Grubu ve Kuzey Ormanları Savunması tarafından “Artık yeter! Yıkıma/yağmaya/katliama karşı haydi doğamızı/İstanbul’u/mahallemizi savunmaya” şiarıyla bir miting düzenleniyor.

Aralarında Partizan’ın da bulunduğu çok sayıda devrimci, demokratik ve yurtsever kurum, dernek, kentsel dönüşüme karşı çıkan oluşumlar da bu mitingde yerlerini almaya hazırlanıyor.

 

“22 Aralık’ta Söğütlüçeşme’deyiz”

Mitinge çağrı amacıyla geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Partizan, kentsel dönüşüm ve çeteleşmeye karşı mücadeleyi yükseltmek için bu mitingde yerini alacağını açıklamıştı.

Ancak açıklamada buluşma yeri olarak Numune Hastanesi önünü gösteren Partizan, yeni bir açıklama ile düzeltme yaparak mitingde Söğütlüçeşme’de olacağını açıkladı.

Tüm halkımızı 22 Aralık İstanbul Kent mitinginde; kentsel dönüşüm yalanına, doğanın talanına karşı çıkmak ve doğayı, kentimizi, mahallemizi savunmak için Partizan saflarında buluşmaya çağırıyoruz” diyen Partizan, saat 12.00’de Söğütlüçeşme’de olacağını açıkladı.

 

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu