Güncel

İkitelli’de 11 Kasım çalışmaları sürüyor

İkitelli’de Umudu Tohumca Büyütmek için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. 28 Ekim günü semtimizde sabah yoldaşlarla toplanarak günün planlamasını yaptık. Neler yapacağımızı netleştirdikten sonra çalışmamıza başladık. İlk olarak semtimizde nerelere stant açacağımızı belirledik ve bu noktalarda açılacak stant için teknik malzemelerimizi planladık. Daha sonra stant açacağımız günleri belirleyip sözleştik.

Daha sonra ilişki kurduğumuz esnaflarla görüşüp sohbet ettik. Özgür gelecek gazetemizi dağıtımını yaptık. Bunun yanında “Suriye ile savaşa hayır” Partizan imzalı bildirimizi ve şölen broşürlerimizi yoğun bir şekilde dağıttık.

Parseller, Mehmet Akif ve Salı Pazarı Caddesi’nde yoğun şekilde broşür dağıttık. Çalışmalarımızda emekçi kadınlarla sohbet ettik. Sohbetler sırasında Emeklilik yasasından rahatsız olduklarını mezar da emeklilik istemediklerini belirttiler.

Daha sonra kahvehanelerde broşür dağıtırken bir kaç kişi Partizan imzasını görünce bizim partinin diyerek bildirileri sahiplendiler. Bu bizleri de çok mutlu etti. Halkın Partizanı ve Tohum u sahiplenmesi, İkitelli de faşizme geçit vermeyeceğimizin somut bir örneği oldu. Halkımızdan aldığımız olumlu tepkilerle çalışmalarımızı tamamladık. İlerleyen günlerde stant çalışmalarımızı yapacağız. (İkitelli Partizan)

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu