Manşet

Depremzedeler, E.A ve gerilla için hack!

H. Merkezi: Maoist Kürt Hacker Grubu Anarchy Cr3w Wan’da açlık grevinde olan depremzedeler, Bingöl’de çok sayıda kişinin tecavüzüne uğrayan E.A ve gerilla mezarlarını tahrip eden askere misilleme için çeşitli siteleri hackledi.

 

Depremzedeler için hack!

Wan-Erciş’te 2011’de yaşanan depremden bu yana prefabrik konteynırlarda kalan ve bugünlerde buradan da çıkarılmaya çalışılan Wanlılar, günlerdir açlık grevindeydiler.

Maoist Kürt Hacker Grubu Anarchy Cr3w da Wan halkının açlık grevi eylemine destek için http://vanilafet.gov.tr/ sitesini çökertti.

Anarchy Cr3w eylemin ardından şu açıklamayı yaptı:

Wan’da depremin yarattığı sosyal ve ekonomik çöküntülerin yanı sıra, devletin bu sorunlara çare bulması gerektiği bir nokta olması gerekirken konteynırlarda kalan yoksul halkı kaldıkları yerden çıkarmak için, insanlık onuruna yakışmayan yöntemler deneniyor. Bu noktada 8 gündür, faşist devletin bu tutumunu açlık greviyle protesto edip direnen yoldaşlara destek amacıyla http://www.vanilafet.gov.tr/  sitesi #AnarchyCr3w tarafından erişime kapatılmıştır.

 

E.A için hack!

Bingöl’de 8 uzman çavuşun cinsel istismarına uğrayan E.A.’nın davasının görüldüğü 3 Eylül günü http://bingol.gsb.gov.tr, http://www.bingolproje.gov.tr, http://bingolozelidare.gov.tr siteleri Anarchy Cr3w  tarafından hacklenmiş ve erişime kapatılmıştır.

 

Gerilla için hack!

Ayrıca Merdîn-Nîsabin’de Gerilla Şehitliği’ni taciz edip, bir gerillanın mezarını kazan askere misilleme amacıyla http://www.sehitlervegaziler.gov.tr/ sitesi çökertildi. Anarchy Cr3w konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Nusaybin’de Gerilla Şehitliği’ni taciz edip, bir gerillanın mezarını kazan faşist devlete sanaldan misillememiz olacaktı elbet. İçişleri Bakanlığı’nın Domain’ine ait http://www.sehitlervegaziler.gov.tran itibari ile #AnarchyCr3w tarafından hacklenmiştir” denildi.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu